Hindamismudel: Jõulukaart nõelperforeeringuga

Autor: Liia Opmann

Valdkond: Käeline tegevus: Joonistamine

Kriteerium 5 4 32
Kompositsioon Detaili pind on väga hästi organiseeritud. Perforeering on keskel. Detaili pind on hästi organiseeritud. Perforeering kaldub veidi servadesse Detaili pinna organiseerimises esineb vigu. Perforeering asetseb paberi servas. Detaili pind on halvasti organiseeritud. Perforeeritud motiiv ei mahu ära.
Perforeeringu täpsus detailil Perforeering on ühtlane, täpne. Perforeering on kohati erinevate vahedega, liiga tihe, liiga hõre. Perforeering on üleni ebatäpne. Motiiv muutub segaseks. Perforeering lõhub paberi struktuuri.
Loovus Motiivi valik on leidlik ja fantaasiarikas või traditsiooniline, kuid omapäraselt lahendatud. Motiivi valik on traditsiooniliselt lahendatud. Motiivi valik on traditsiooniline, kuid lihtsustatult esitatud. Motiivi valik on lihtsustatud, pealiskaudne.
Detaili väljalõikamise täpsus Perforeeritud motiiv on välja lõigatud sirgelt, korrektselt, moodustub sümmeetriline nelinurk. Perforeeritud motiivi väljalõikamisel esineb kaldeid. Perforeeritud motiiv on välja lõigatud viltu, ristkülik moondub. Perforeeritud motiiv on välja lõigatud umbes, ei moodustu ristkülik
Kaardi vormistamine Töö on esitamisel korrektne ja puhas, liimiplekkideta. Kleebitud motiiv on kaardi pinna suhtes sümmeetrias. Töö on peaaegu korrektne ja puhas. Kleebitud detail on veidi asümmeetrias. Töös esineb ebakorrektsusi, liimiplekke. Kleebitud detail on kaardi pinnal asümmeetrias Töö on ebakorrektne, määrdunud. Detail on kaardil viltu.

Selle hindamismudeli veebiviide:

Loodud: 05.02.2013 17:23:05


Hindamismudelid 2007 :: Veiko Hani
Sellel lehel olevad hindamismudelid on kasutatavad Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 License alusel
Teade haldurile