Hindamismudel: Niidigraafika, 9.klass

Autor: Tiia Kobin

Valdkond: Käeline tegevus: Paberitööd

Kriteerium 4 3 21
Tähtajast ja kokkulepetest kinni pidamine Töö on teostatud ja õigeaegselt esitatud, piisavalt keerukas, võimetekohane. Töö on teostatud ja esitatud kuid lihtne ja võimeid on enamaks. Töö on teostatud ja esitatud, kuid liiga lihtne kujund ja lohakalt teostatud. Töö on esitamata, kuid õpilane ei ole tundidest puudunud
Kompositsioon ja värvivalik Kompositsioon on terviklik, värvid ja aluspaber sobivalt valitud Kompositsioon ja värvivalik on veidi paigast, kuid töö üldmulje on hea. Kompositsioon ja värvivalik ei ole päris head, töö jätab selles osas soovida enamat. Kompositsiooniline lahendus ja värvivalik täiesti läbi mõtlemata, töö ei näe rahuldav välja.
Tikkimine Tikitud on kvaliteetselt, niidijooksud hästi pingutatud. Tikitud on hästi, esineb mõni väiksem ebatäpsus. Tikitud on lohakalt, niidipinge ei ole paigas. Tikkimisega on algust tehtud, kuid tulemust ei ole, ainult mõni proovipiste.
Viimistlemine Tikand on kvaliteetselt vormistatud A5 formaadis kaardiks. Tikand on hästi vormistatud kaardiks, esineb väike ebatäpsuz. Tikand on lohakalt kaardiks kuju datud, liimijäljed, niidid lõdvad. Tikand on kaardiks kujundamata, töö löpule viimata.

Selle hindamismudeli veebiviide:

Loodud: 18.10.2015 06:07:01


Hindamismudelid 2007 :: Veiko Hani
Sellel lehel olevad hindamismudelid on kasutatavad Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 License alusel
Teade haldurile