Hindamismudel: Täht ja häälik T 1.D

Autor: Tatjana Zlojan

Valdkond: Lugemine: Lugemisoskus

Kriteerium PANDA DELFIIN PINGVIIN
HÄÄLIKUD TEAD MISSUGUSED ON SULGHÄÄLIKUD-K.P.T.G.B.D. TEAD,ET SULGHÄÄLIK ON KA KAASHÄÄLIK. TEAD ISESEISVALT,MIS VÄRVI NAD ON. TEAD ENAMASTI KÕIKI SULGHÄÄLIKUID JA TEAD,ET NAD ON KA KAASHÄÄLIKUD. MÕNE HÄÄLIKU PUHUL EKSID VÄRVIGA. TEAD ÜKSIKUT SULGHÄÄLIKUT,AJAD SASSI KAAS- JA TÄISHÄÄLIKUTEGA. VAJAD ABI VÄRVI MEELDETULETAMISEGA.
KIRJUTAMINE OSKAD VÄGA ILUSTI JA SIRGELT KIRJUTADA T TÄHTE. OSKAD HÄSTI JA PEAAEGU SIRGELT KIRJUTADAT TÄHTE. SINU T TÄHT ON KÕVER JA LOHAKAS.
MÕTLEMINE LEIAD ISESEISVALT SILBIKETIST SÕNU- 5 SÕNA. LEIAD SILBIKETIST 4-3 SÕNA LEIAD SILBIKETIST 1-2 SÕNA.
MUSTER SAAD TÄIESTI ISESEISVALT HAKKAMA TÖÖVIHIKUS OLEVA MUSTRIGA. VAJAD ABI MUSTRI JÄTKAMISEGA. SA EI SAA ISESEISVALT RUUTUDE LUGEMISEGA HAKKAMA. EI SAA MUSTRIGA ISESEISVALT HAKKAMA. EI SAA ARU KUIDAS MUSTRIT JÄTKATA.
ÕIGEKIRI TEAD, MIS ON LAUSE JA ET LAUSE LÕPEB PUNKTIGA. TEAD, ET LAUSE KOOSNEB SÕNADEST JA SÕNAD TÄHTEDEST. TEAD, MIS ON LAUSE, KUID UNUSTAD PUNKTID PANEMATA. TEAD, ET LAUSE KOOSNEB SÕNADEST TEAD, MIS ON LAUSE, KUID UNUSTAD PUNKTID IGALE POOLE LISADA. SA AJAD SEGAMINI, ET LAUSE KOOSNEB SÕNADEST JA SÕNAD TÄHTEDEST. (laps ütleb lause koosneb tähtedest)
SEOSTAMINE JA ÕIGEKIRI OSKAD PILDI PÕHJAL NIMETADA SÕNU JA NEID VIGADETA KIRJUTADA. OSKAD NIMETADA PILTIDE PÕHJAL SÕNU,KUID KIRJAS ESINEVAD MÕNED ÜKSIKUD VEAD. OSKAD NIMETADA PILDIL OLEVAID SÕNU,KUID KIRJUTAD VIGADEGA.
LUGEMISOSKUS OSKAD LOETU PÕHJAL OTSUSTADA KAS TEGEMIST ON ÕIGE VÕI VALE LAUSEGA. OSKAD LOETU PÕHJAL OTSUSTADA KAS TEGEMIST ON ÕIGE VÕI VALE LAUSEGA, KUID TEED 1-2 VIGA. EI SUUDA LOETUD TEKSTI PÕHJAL OTSUSTADA KAS LAUSE ON ÕIGE VÕI VÄÄR, TEED ÜLE 3 VEA.

Selle hindamismudeli veebiviide:

Loodud: 10.10.2016 15:17:50

Muudetud: 10.10.2016 15:24:49


Hindamismudelid 2007 :: Veiko Hani
Sellel lehel olevad hindamismudelid on kasutatavad Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 License alusel
Teade haldurile