Hindamismudel: Klassikaaslase kirjeldamine

Autor: Sirje Kütt

Valdkond: Kirjalik eneseväljendus: Tegelase iseloomustus

Kriteerium 4 punkti 3 punkti 2 punkti1 punkt
Välimuse kirjeldamine Kirjeldatud on sugu, kasvu, juuste värvi ja pikkust, silmade värvi, näo ja nina kuju. Kui on, siis ka erilisi tundemärke nt sünnimärgid, armid, põselohud. Kirjeldatud on ka riietust. Kirjeldatud on sugu, kasvu, juuste värvi või pikkust, silmade värvi, näo või nina kuju. Kirjeldatud on ka riietust. Kirjeldatud on sugu, kasvu, juuste ja silmade värvi. Kirjeldatud on ainult kahte omadust. Nt sugu ja kasvu.
Iseloomu kirjeldamine Klassikaaslast on iseloomustatud 3-5 omadussõnaga. Lisaks on toodud näiteid selle kohta, kuidas ta mingis olukorras käitub. (Nt saab pahaseks, kui teda tunnis segada). Klassikaaslast on iseloomustatud 3-5 omadussõnaga. Klassikaaslast on iseloomustatud paari omadussõnaga (nt lahke ja sõbralik). Kirjeldus on väga üldsõnaline (nt lahe, tore) või puudub üldse.
Huvide ja tegevuste kirjeldamine Kirjeldatud on erinevaid huvisid, nendega seotud saavutusi ja seda, kui kaua on mingi huvialaga tegeletud. Kirjeldatud on erinevaid huvisid, nendega seotud saavutusi või seda, kui kaua on mingi huvialaga tegeletud. Kirjelduses on mainitud ainult huvisid, ei ole juurde lisatud saavutusi ega kaua on selle huvialaga tegeletud. ( Nt Minu klassikaaslane käib tennist mängimas.) Kirjeldus on üldsõnaline (nt Minu klassikaaslast huvitab sport).
Hindamine 12-11 punkti - \"5\" 10-8 punkti - \"4\" 7-6 punkti - \"3\" 5-4 punkti - \"2\"

Selle hindamismudeli veebiviide:

Loodud: 29.03.2012 18:00:46


Hindamismudelid 2007 :: Veiko Hani
Sellel lehel olevad hindamismudelid on kasutatavad Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 License alusel
Teade haldurile